Kilitli Parke Taşı Nedir?

Kilitli Parke Taşı Nedir?

Kilitli Parke Taşı Nedir?

Kilitli Parke Taşı, Yer Döşemeleri, Bordür ve Yer Oluğu yapımında beton tercih edilmektedir. Beton ürünü olarak uzun ömürlü ve kullanışlı olması sebebiyle önerilmektedir. Kilitli parke taşı estetik görünümüyle hem estetik duran hem de uzun ömürlü olan bir üründür. Firmamız üç farklı seçeneğiyle ve istenilen renkte üretimle sizlere hizmet vermektedir. Birlik Beton Firması uygulama kolaylığı ve dayanıklılığından dolayı kilitli parke taşlarına şans vermenizi önermektedir. 
    Yer döşemeleri hem bahçe hem de yol dizaynında estetik bir seçim isteyenler için oldukça makul seçenektir. Çevre dostu bir ürün olması ise oldukça önemlidir. Park, bahçe ve garaj gibi yerlerde kullanılabilmektedir. Diğer beton ürünleri gibi dış etmenlere karşı dayanıklı, uzun ömürlü ve ekonomiktir. Çim taşı ise peteklerinin arasında çimlerin çıkmasını sağlayan bir üründür. Firmamız Çim taşı ve S taşı olarak iki çeşit ve farklı renk olanakları sunmaktadır. 
    Bordür ve yer Oluğu ise uygulandığı alanlarda yağan yağmur sularının birikmesi ve akıntı problemini ortadan kaldırmaktadır.  Bu ürünler cadde, sokak ve yollarda kontrollü su tahliyesi sağlanmaktadır. Firmamız yağmur oluğu, bordür taşı, köşe bordürü ve şev taşı üretimi yapmaktadır. İstenilen renk seçeneği de sunmaktadır. Kaliteli ve dayanıklı olan bu ürünler gönül rahatlıyla kullanılabilmektedir. 

Diğer Bloglar

ƒ