Hakkımızda

BİRLİK Beton Beton Ürünleri Üretim ve Uygulama Sanayi; 1989 yılında kurulmuştur. Faaliyet konularında uzman gücü, kaynakları, yetişmiş çalışan kadrosu ve bilgi birikimini bünyesinde toplayan şirket kurulduğu günden bugüne çağdaş ilkeleri, ileri teknolojisi, kalite bilinci ve yansıttığı güvenle ; inşaat sektöründe büyük adımlarla ilerlemektedir.

Bu anlayış çerçevesinde, Urla ve Güzelbahçe Üretim tesislerimizde Parke Taşı (kilit parke, star parke vb.),  Beton Boru ( Muflu Beton Boru ve Entegre Contalı Beton Boru), Altyapı ürünleri (Muayene Baca – Parsel Baca gurubu) ve Bordür Taşı çeşitleri imalatı yapılmaktadır.

Yönetim anlayışı ve deneyimli çalışanları ile sürekli verimli örnekler sergileyen BİRLİK Beton, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermenin, standartlara tamamen uygun ürünler sunmanın, taahhüt ettiği işleri zamanında sonuçlandırmanın ve üstlendiği tüm taahhütlerini müşteri beğenisiyle gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşatmaktadır.

Kendini sürekli geliştirmeyi, kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi ilke olarak benimsemiş, kaliteye önem veren bir yönetim felsefesine sahiptir.

Bu felsefenin özünde, müşteri ile çalışanlarının isteklerinin tam olarak tespit edilmesi ve karşılanması yatmaktadır.

Bu şekilde, kuruluşumuzdan bu yana başarımızdaki en belirleyici faktörleri oluşturan ” Kalite, Verimlilik ve Çevre Duyarlılığı ” ilkelerimiz, sertifikalı ve sistemli bir şekilde devamlı geliştirilmektedir. Benimsemiş olduğu bütün ilkeleri ve çalışan uzman kadrolarıyla kurumsallaşmaya doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

ƒ